
Синя ізоляційна стрічка 0,15мм х 18мм х 5м для ізоляції дротів та механізмів
11 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1801
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ізоляційна стрічка 0,15мм х 18мм х 5м синього кольору являє собою перевагу зручності, простоти і якості. Вона дозволить легко помітити і ізолювати пошкоджені дроти і інші механізми. Завдяки розробкам і інноваціям у ізоляційної стрічки є цілий ряд переваг : висока адгезія, яка дасть приклеїти до чого завгодно; необмежений термін служби, Ви можете користуватися зараз або через 10 років, і вона не втратить своїх властивостей; не підтримує горіння, що підвищить пожежебезпечність; розтягування до розриву 240% і інші.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 5 м мм |
| Колiр | синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴



