
Подовжувач на котушці 4 гнізда 30 м з заземленням Electro House для електроприладів кабель
1 616 ₴
- В наявності
- Код: EH-ESR30
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Подовжувач на котушці із заземленням 4 гнізда, 30 м EH-ESR30 від Electro House — ідеальне рішення для підключення електроприладів на великій відстані, зручно використовуване як в побуті, так і в промислових умовах. Завдяки довжині шнура 30 м цей подовжувач дозволяє без проблем під'єднати пристрої на великій відстані від джерела живлення, що робить його незамінним помічником на будівельних майданчиках, у гаражах, майстернях та на виробництві.
Особливістю цього подовжувача є зручна котушка, яка не тільки дозволяє швидко намотувати та розмотувати кабель, але й захищає шнур від пошкоджень і заплутування. Подовжувач оснащений надійною ручкою для комфортного транспортування та експлуатації. Його корпус виготовлений з вогнестійкого та міцного PP матеріалу, а металева ручка і підставка забезпечують додаткову стійкість і довговічність виробу.
Виготовлений для інтенсивної експлуатації, подовжувач на котушці має захист від перегріву та забезпечує безпечну роботу завдяки заземленню, що особливо важливо при підключенні потужних електроприладів. Подовжувач на котушці із заземленням 4 гнізда, 30 м від ElectroHouse – оптимальне рішення для будь-якої діяльності, де важливо мати надійне та безпечне електроживлення на великій відстані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,7 кг |
| Вимикач | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 30 м мм |
| Заземлення | Є |
| Колiр | чорний |
| Кількість гнізд | 4 |
| Кількість жил | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Номінальний струм In | 16A |
| Переріз | 1,5 мм2 |
| Розмір | 290х220х365 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Температурний діапазон | -45...+50°С |
| Тип | Подовжувач |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 1 616 ₴




