
Вивідний конектор для трекової рейки білий Electro House магнітний конектор для освітлення
243 ₴
- В наявності
- Код: EH-MJNT-02F
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Конектор для трекової рейки вивідний, білий EH-MJNT-02F від Electro House – це незамінний елемент для створення електричного з'єднання в трековій магнітній системі. Сумісний з усіма моделями трекових магнітних рейок серії Magnetic Light, цей конектор забезпечує безперебійну роботу вашої освітлювальної системи.
Конектор має компактний дизайн, що робить його практично непомітним і не впливає на естетичний вигляд магнітної трекової системи. Працює при напрузі 48В і має ступінь захисту IP22 , що робить його безпечним для використання в приміщеннях.
Легкість установки дозволяє швидко підключати компоненти без зайвих зусиль, а надійний електричний контакт забезпечує безперебійне функціонування. Обираючи Конектор для трекової рейки вивідний, білий, ви отримуєте ефективне рішення для створення сучасного освітлення в будь-якому інтер'єрі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для трекових систем | Конектори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю | 28 см м |
| Колiр | білий |
| Напруга живлення | 48 В |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
- Ціна: 243 ₴

