
LED драйвер 150 Вт 24 В Electro House компактний для живлення світлодіодної стрічки IP20
656 ₴
- В наявності
- Код: EH-DR150W24
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
LED драйвер компактний 150 Вт 24 В, серія Стандарт IP20, гарантія 2 роки торгової марки Electro House забезпечує стабільне живлення LED стрічки, це найважливіший компонент, що забезпечує її тривалу безперебійну роботу. Він перетворює змінний струм в постійний з необхідними для живлення світлодіодної стрічки характеристиками. Потужність драйвера 150 Вт, вихідна напруга 24 В, вихідний струм {131}. На корпус нанесена вся необхідна для монтажу маркування і характеристики. Драйвер для світлодіодної стрічки EH-DR150W24 належить до серії Стандарт IP20 і має ступінь захисту IP20 . На цей виріб поширюється гарантія 2 роки. Так само він може використовуватися для живлення різного низьковольтного обладнання та світлодіодних освітлювальних приладів. Призначений для експлуатації в приміщеннях з нормальним рівнем вологості й запиленості, конструкція розрахована на пасивну вентиляцію через отвори в корпусі. Розмістіть драйвер в зручному для обслуговування місці так, щоб вентиляційні отвори не перекривалися. Для експлуатації в умовах обмеженого простору або підвищеної вологості ви можете підібрати драйвер нашої торгової марки з інших серій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 2.3 см |
| Довжина | 17.8 см |
| Ширина | 4.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 143 гр |
| Вихідне живлення | 24 В |
| Вхідна напруга | 170-265 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Потужність | 150 Вт Вт |
| Серія | Стандарт IP20 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц Гц |
- Ціна: 656 ₴

