
Розетка меблева GTV CHARGER MINI 60mm 1x розетка Schuko 1xUSB-C кабель 1,9m для столу зарядний пристрій
1 752 ₴
- В наявності
- Код: AE-BPW1S1UCH-53N
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактні подовжувачі з невеликим розміром знадобляться на невеликих поверхнях, наприклад, на письмових столах та столиках у кімнатах підлітків та студентів. Подовжувач буде чудово працювати і в інших умовах – на кухні або в готельному номері. Зарядний пристрій Mini легко встановити – достатньо просвердлити отвір діаметром 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина кабелю | 1,9м м |
| Діаметр, мм | 71 |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴


