
Розетка меблева GTV SOFT 3xSchuko з кабелем живлення біла для стільниці офісу та кухні
2 157 ₴
- В наявності
- Код: AE-PBSC3GS-10N
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє встановити, наприклад, у стільницю, кухонну стільницю або верстак. Подовжувач дозволяє стежити за порядком і порядком в будь-якому офісі, кухні і навіть в майстерні. Сатинове покриття надає йому елегантності і приємне на дотик. Сама установка в стільницю банальна. У комплекті з виробом поставляється шнур живлення довжиною 1,5 метра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 248 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 128 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 157 ₴

