
Меблева розетка GTV 3хSHUKO чорна з кабелем 1.5 м для стільниці підключення електрики
2 979 ₴
- В наявності
- Код: AE-PB03GS-20N
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична, прямокутна розетка, втоплена в стільницю, стане відмінним рішенням для мінімалістів і людей, які цінують простоту. Він тонко гармонує з поверхнею будь-якого письмового столу. Він доступний у стандартних кольорах, щоб поєднуватися з більшістю стільниць: білим, чорним та алюмінієвим. Естетичне покриття робить подовжувач практично непомітним у складеному стані Максимальне сумарне навантаження розеток - 3600Вт. Ступінь захисту IP20 дозволяє використовувати виріб у приміщеннях, де він не піддається впливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 266 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 979 ₴

