
Розетка меблева GTV SOFT 2xSchuko USB A+C чорна для робочого столу і кухні подовжувач
2 761 ₴
- В наявності
- Код: AE-PBSUC2GS-20NN
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє встановити, наприклад, у робочий стіл, кухонну стільницю або верстак. Подовжувач дозволяє стежити за порядком кабелів в будь-якому офісі, кухні і навіть в майстерні. Сатинове покриття надає йому елегантності і приємне на дотик. Установка в стільницю дуже проста. У комплекті з виробом поставляється шнур живлення довжиною 1,5 метра. Кількість електричних розеток: 2 Кількість роз'ємів USB: 2 A+C 5V max 3A / 9V max 2,22A / 12V max 1,67A Тип гнізда: Schuko Ступінь захисту: IP 20 Максимальне навантаження, W 3500 Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz Довжина кабелю: 1.5 м (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 248 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Висувна розетка|Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 128 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 761 ₴

