
Світлодіодна лампа GTV Filament SLIM G95 E27 2W 1800K декоративне освітлення для інтер'єру
468 ₴
- В наявності
- Код: LD-G95FLSLIM2-18
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративне світлодіодне джерело світла SLIM - ідеальне рішення для тих, хто цінує стиль і тонке освітлення. Цей інноваційний виріб випромінює дуже тепле, м'яке світло, яке створює неповторний декоративний акцент в будь-якому інтер'єрі. Світлодіодне джерело світла SLIM ідеально підходить в якості декоративного освітлення в приміщеннях готелів і ресторанів. Його м'яке тепле світло створює затишну атмосферу, ідеально підходить для розслаблення та відпочинку. Цей виріб варто використовувати не як основне джерело світла в кімнаті, а як стильний аксесуар, який підкреслить характер будь-якого інтер'єру. SLIM ідеально вписується в сучасний і класичний декор, додаючи елегантності і вишуканості. Це ідеальний вибір для створення декоративного освітлення в холах готелів, ресторанах, барах, а також в домашніх вітальнях і спальнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Зміна яскравості | Да |
| Колір колби | Золото |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 320° град. |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 2W Вт |
| Світловий потік | 100Lm лм |
| Температура світла | 1800K |
| Форм-фактор | G95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴


