
Подовжувач GTV для офісу врізний в стіл 2xрозетка Schucko 2xUSB A+C чорний для зарядки та підключення
2 924 ₴
- В наявності
- Код: AE-PBU02GS-20N
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач для офісу на 2 розетки SCHUKO з заземленням, 2xUSB A+C, чорний. Приховати кабелі та дроти непросто, тим більше, що в щоденній роботі вам потрібно зарядити телефон, планшет, підключити лампу, ноутбук, принтер. Кабелі заважають, заплутуються, займають простір, і перш за все порушують естетику робочого місця. Сьогодні ви можете підвищити комфорт роботи за своїм столом різними способами. Якщо ви шукаєте рішення, які забезпечують порядок і в той же час є простими, зробіть ставку на врізні подовжувачі які заощаджують і допомагають контролювати простір. Всі врізні подовжувачі мають захист IP20, максимальне навантаження - 3600 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 266 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴






