
Меблева розетка GTV 2хSHUKO USB A+C біла для монтажу в стільницю розгалужувач живлення
2 924 ₴
- В наявності
- Код: AE-PBU02GS-10N
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє проводити монтаж в будь-якому просторі, де він не буде піддаватися впливу прямої вологи. Подовжувач, захований в стільниці, дозволяє підтримувати порядок на робочому столі. Є 2 розетки і 2 роз'єми USB 5В/2А, які можна заховати в стільницю після закінчення робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 240 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴




