
Фасадний світильник GTV VASTI E27 max12W IP54 чорний для зовнішнього освітлення
1 732 ₴
- В наявності
- Код: OS-VASE27B-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний світильник VASTI поєднує в собі елегантність і функціональність, пропонуючи користувачам можливість вибрати колір світла, який відповідає зовнішній естетиці їхнього будинку або будівлі.Цоколь E27 дозволяє користувачам самостійно вибирати джерело світла потужністю до 12 Вт, що дозволяє адаптувати зовнішнє освітлення до індивідуальних потреб, забезпечуючи енергоефективність.Алюмінієвий корпус і розсіювач молочного кольору з полікарбонату гарантують тривалий термін служби і захист від пилу і вологи за стандартом IP54, що робить VASTI ідеальним вибором для зовнішнього освітлення в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Декларація відповідності | Да |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | max12W Вт |
| Розмір | 252х110х100 мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип патрона | Е27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴



