
Подовжувач GTV круглий врізний SHUTTER 1xSCHUKO кабель з вилкою 1,5м білий меблевий подовжувач
2 249 ₴
- В наявності
- Код: AE-GM1SSHU-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний меблевий подовжувач з дизайнерським затвором. Меблевий подовжувач – функціональне доповнення в офісі та вдома. Він дозволяє естетично провести електричне живлення туди, де воно потрібне. Завдяки йому на робочому столі завжди буде порядок без сплутаних кабелів. Виготовлений з міцних і довговічних матеріалів, меблевий подовжувач має вигадливу кришку, що нагадує затвор фотоапарата. Вони можуть монтуватися окремо, дуетом, тріо або в інших комбінаціях, забезпечуючи доступ до необхідної кількості джерел живлення. Додатковою перевагою є проста і швидка збірка і оздоблення в двох основних кольорах, які легко підібрати під стиль інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Сербія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діаметр, мм | 80 мм |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴










