
Подовжувач настільний GTV без нижнього корпусу 3x гн schucko 2xUSB C інокс кабель 1,5 метра для офісу
2 523 ₴
- В наявності
- Код: AE-PBC3GS2U-53BKS
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач для офісу на 2 розетки з заземленням, 2xUSB, алюміній. Приховати кабелі та дроти непросто, тим більше, що в щоденній роботі вам потрібно зарядити телефон, планшет, підключити лампу, ноутбук, принтер. Кабелі заважають, заплутуються, займають простір, і перш за все порушують естетику робочого місця. Сьогодні ви можете підвищити комфорт роботи за своїм столом різними способами. Якщо ви шукаєте рішення, які забезпечують порядок і в той же час є простими, зробіть ставку на врізні подовжувачі які заощаджують і допомагають контролювати простір. Всі врізні подовжувачі мають захист IP20, максимальне навантаження - 3600 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB [V, A] | 2,1А |
| Висота | 80 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 291мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Довжина шнура з вилкою [м] | 1,5 |
| Живлення [В, Гц] | 5, постійного струму |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір | Алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт |
| Тип кріплення | Прихований |
| Тип розетки | schuko |
| Ширина | 158 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 523 ₴

