
Світлодіодна лампа GTV MR16 4W 300Lm 3200K 12V для освітлення приміщень
134 ₴
- В наявності
- Код: LD-SM4016-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарантія - 3роки;Термін служби - 40 000 годин;Яскравість - 320 Лм;Колір світла - 3000 К;Еквівалентна потужність - 4 Вт = 30 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | GU5.3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Колір світла | Теплий |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 4W Вт |
| Світловий потік | 320Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температура світла | 3200K |
| Форм-фактор | MR16 |
| Форма лампи | Точка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴

