
Подовжувач врізний GTV COMFORT PLUS з індукційною зарядкою 4 розетки schuko 2 USB 2 RJ45 5W 1,5м чорний
4 767 ₴
- В наявності
- Код: AE-BPW4S120P-20
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний подовжувач для розеток і USB GTV, врізний з індукційною зарядкою (5W) COMFORT PLUS. Монтується в стіл або іншу поверхню. При необхідності блок легко автоматично підіймається натисканням на кришку, і всі розетки доступні для використання. Ідеальне рішення для комфортного і зручного робочого місця, кабінетів, кухонь і т.п. Кількість електричних розеток: 4 Кількість роз'ємів USB: 2xUSB 5V/3,1A AC/DC; 5,12,24,220- 240V; 0-50-60Hz Додаткові роз'єми: 2xRJ45 Тип гнізда: Schuko Ступінь захисту: IP 20 Максимальне навантаження, W 3500 Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz Довжина кабелю: 1.5 м (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 265 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 4 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 145 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 767 ₴










