
Світлодіодна стрічка GTV NEON flex 12В 2835 3200K водозахищена IP65 30Вт 8мм 5м для підсвічування басейнів та фонтанів
2 251 ₴
- В наявності
- Код: LD-NF-12V6X12-65-CB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон LED NEON FLEX - це лінійка світлодіодів, запаяна в гнучку силіконову оболонку з напівпрозорим розсіювачем. Завдяки тому, що світлодіоди розташовані майже впритул один до одного і їх світло проходить через спеціальний розсіювач, створюється рівномірний ефект світіння, дуже схожий на світіння звичайних неонових трубок. LED NEON FLEX не нагрівається і не вицвітає, може приймати будь-які форми. До того ж світлодіодний неон Flex благополучно працює при екстремально низькій і високій температурі навколишнього середовища. Переваги гнучкого неону Led Neon Flex: - гнеться і викладається в будь-яку форму, узор; - економічний - всього 10 Вт / метр; - може застосовуватися практично скрізь: в автомобілі, в будинку, на вулиці; - не промокає, не б'ється, не ламається, йому не страшний вітер і пісок; - діапазон робочих температур від -25 ° С до + 40 ° С. Neon Flex може підсвічувати басейни, фонтани, озера. Так як він не боїться вологи і має захист IP68, він здатний працювати під дощем, снігом, градом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас стрічки | Premium |
| Колір світла | Теплий |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 30W Вт |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 3200K |
| Тип діода | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 251 ₴




