
Подовжувач GTV кутовий на 3 гнізда SCHUKO 2 порти USB 2.1A 5V срібний для офісу
2 022 ₴
- В наявності
- Код: AE-PBKT3S2U-80
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-PBKT3S2U-80 - настільний подовжувач, на 3 гнізда SCHUKO і 2 порти USB 2.1A 5V. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Характеристики: USB: MAX - 2.1A 5V MAX - 2500 W IP20 1,5м провід Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 277 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 100 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴



