
Світлодіодний ліхтарик GTV LT-LB3WT4-60 на батарейці 1xAA 3Вт 6400K для освітлення 250м компактний
251 ₴
- В наявності
- Код: LT-LB3WT4-60
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний ліхтарик GTV LT-LB3WT4-60 - це надійний переносне джерело світла. Виконаний в корпусі з алюмінію, захищеним за стандартом IP44. Оснащений чотирма режимами інтенсивності освітлення. • Колірна температура: 6400K (холодний білий) • Світловий потік: 200Лм (джерело світла на 3Вт) Яскравий Економічний Довговічний 4 режими інтенсивності освітлення Компактні габарити Прищіпка Захист від сторонніх предметів (що мають діаметр ~ 1мм) і захист від вологи (кругових бризок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Діаметр, мм | 24 |
| Колір світла | Холодний |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 3W Вт |
| Розмір | 94мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | 6100K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴


