
Світлодіодна стрічка GTV RGB 5м 150LED 12V 25W контролер IR 24 keys пульт дистанційного керування LED освітлення
1 864 ₴
- В наявності
- Код: LD-ZL5RGB150-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У набір входить повний комплект, який включає стрічку, блок живлення, контролер і пульт дистанційного керування. Стрічка містить світлодіоди трьох кольорів: red (червоний), green (зелений) та blue (синій) - звідси і абревіатура RGB. Змішуючи три кольори разом із білим, ми можемо отримати майже будь-який похідний колір. Завдяки пульту дистанційного керування, що додається, ви можете встановити основні кольори світлодіодів і їх похідні, а також ми можемо налаштувати яскравість стрічки. Пульт дистанційного керування також має чотири кнопки для активації функцій: - світло блимає квітами, що чергуються; - світло блимає одним кольором; - світло плавно переходить з одного кольору до іншого; - світло тьмяніє до нуля, а потім спалахує на повну потужність іншим кольором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 5м мм |
| Додаткова інформація | RGB |
| Колір світла | Кольоровий |
| Напруга живлена | 12V |
| Освітлення | Світлодіодні |
| Потужність | 25W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вимикача | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 864 ₴




