
Розумна розетка Aqara T1 2500Вт для автоматизації побутової техніки з ZigBee 3.0
1 494 ₴
- В наявності
- Код: 01567
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⫸ Розумна розетка Aqara Smart Socket T1 EU/US/CN Plug (ZNCZ15LM) ZigBee 3.0 Apple HomeKit 2500W
УВАГА!! Для роботи необхідна наявність шлюзу ZigBee 3.0
⫸ Працює з переліченими хабами із підтримкою ZigBee 3.0:
Aqara Hub, Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, та інші.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ Характеристики:
• Модель: ZNCZ15LM (EU/US/CN);
• Максимальна потужність: 2500 Вт;
• Максимальна сила струму: 10 А;
• Робоча напруга: 250 В;
• Екосистема: Aqara Home ;
• Керування зі смартфона: через централь ;
• Функції: моніторинг енергоспоживання ;
• Особливості: захист від перегріву;
• Інтерфейси та протоколи: ZigBee 3.0;
• Колір: білий;
• Робоча температура: 0°C ~ 35°C;
• Робоча вологість: 0% ~ 95% RH, без конденсації.
• Розміри: 67 × 47 × 35 мм.
⫸ Комплектація:
• Aqara Smart Socket T1 EU/US/CN Plug (ZNCZ15LM);
• Інструкція.
⫸ Опис та можливості:
Автоматизуйте свою техніку:
Розумна розетка Aqara дозволяє легко автоматизувати побутову техніку. Коли розетка працює з іншими розумними пристроями Aqara, доступні численні інтелектуальні сценарії. Для роботи пристрою потрібний хаб Aqara. Управління на відстані | Режим таймера | Голосове управління | Енергетичний моніторинг | Захист від перегріву і перевантаження
Дистанційне керування з вашого смартфона:
Забули вимкнути вентилятор, коли поспішали надвір? Дістаньте телефон і відкрийте програму Aqrar Home, через яку Ви можете легко відключити всі електроприлади у своєму будинку.
З режимом таймера Ви можете вести безтурботне життя:
Функція таймера не тільки зменшує споживання енергії, що позитивно позначається на навколишньому середовищі, але й робить використання побутових приладів ще зручнішим, при цьому продовжуючи термін їхньої служби. Наприклад, Ви можете встановити таймер для пристрою, який автоматично вимикатиметься після Вашого відходу на роботу і включатиметься за півгодини до повернення додому, забезпечуючи комфортну температуру при знаходженні будинку.
Розумне з'єднання - стабільне та зручне:
Переваги протоколу Zigbee змушують інтелектуальні пристрої швидко реагувати та працювати безперебійно. Навіть якщо мережне з'єднання перервано, локальна автоматизація між інтелектуальною розеткою та датчиками, як і раніше, працює нормально.
• Світло вмикається під час відкриття дверей
• Світло вмикається, коли хтось проходить повз
• Увімкнення та вимкнення вентилятора одним натисканням кнопки
Звіт про споживання енергії:
Розумна розетка Aqara може реєструвати споживання енергії побутовими приладами на щоденній або щомісячній основі, допомагаючи вам контролювати споживання енергії та економити гроші на щомісячних рахунках за електроенергію.
Захист від перегріву та перевантаження:
Коли потужність навантаження або температура вилки перевищує встановлений стандарт, розетка автоматично відключає живлення, щоб уникнути будь-якої небезпеки.
Множинні запобіжні заходи для забезпечення вашої безпеки:
В Aqara Smart Plug використовується вогнестійкий матеріал класу V-0, тому він безпечний та надійний. Розетка оснащена захисним кожухом для запобігання випадковому ураженню електричним струмом. Вона може підтримувати побутову техніку з максимальною споживаною потужністю 2500 Вт.
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴










