
IP-Камера Aqara E1 2K 360° з виявленням людини для розумного дому MagicPair
3 214 ₴
- В наявності
- Код: 01601
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МІЖНАРОДНА ВЕРСІЯ КАМЕРИ AQARA E1 (CH-C01E)
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
AQARA E1 –
новинка від відомого бренду, що стане чудовим доповненням Вашого розумного будинку.
Надійний захист, виявлення людини та 2К Ultra HD якість на 360°.
🟠
2K Ultra HD якість
3 мільйони пікселів надвисокої роздільної здатності забезпечують надчітке зображення з усіма деталями.
🟠
Панорамний кут огляду 360°
Жодних сліпих зон: камера рухається вгору, вниз, ліворуч та праворуч.
🟠
Виявлення людини
Камеру оснащено штучним інтелектом, що розпізнає контури людини та відстежує її рух.
🟠
Розумні сповіщення
Aqara E1 відфільтрує неважливі зміни, як-от коливання штор вітром чи рух домашніх тварин та сповістить Вас лише про дійсно важливе.
🟠
Двосторонній голосовий дзвінок
Спілкуйтеся з дітьми чи домашніми тваринами у будь-який час з будь-якого місця. Тепер усе під контролем.
🟠
Покращене інфрачервоне бачення
Тепер Ви бачитимете все, що відбувається вдома навіть в умовах цілковитої темряви. Бути в безпеці легко з Aqara!
🟠
MagicPair
Нова фішка від Aqara, яка використовує Bluetooth 5.2 для автоматичного виявлення пристрою додатком та швидкого підключення в систему розумного дому.
🟠
HomeKit Secure Video
А також сповільнена зйомка для максимально якісної відеофіксації домашнього затишку.
ВАЖЛИВОЮ ПЕРЕВАГОЮ КАМЕРИ AQARA E1 Є ЇЇ СИНХРОНІЗАЦІЯ В СИСТЕМІ РОЗУМНОГО ДОМУ.
▪️ камера Aqara E1 + модуль управління + датчик відкриття▪️
Налаштуйте сценарій і режим безпеки автоматично вмикатиметься щоразу
щойно Ви покидаєте дім.
▪️ камера Aqara E1 + модуль управління + датчик присутності▪️
Отримуйте сповіщення щоразу, як дитина опиниться поблизу небезпечних місць,
як-от вікно чи плитка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
▪️ Модель продукту: CH-C01E
▪️ Розмір виробу: 69 × 69 × 104 мм
▪️ Споживана потужність: 10 Вт (макс.)
▪️ Роздільна здатність: 1296p
▪️ Лінза: 101° (діагональ)
▪️ Кодування відео: H.264
▪️ Порт: USB-C
▪️ Температура роботи: -10-45
▪️ Підтримка карт пам'яті до 512 Гб
▪️ Підключення: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2,4 ГГц, Bluetooth 5.2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Висота | 104 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 69 мм |
| Кут нахилу | 170 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Ширина | 69 мм |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий (White) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 214 ₴








