
Розумна розетка Aqara H1 Smart Socket USB для розумного дому з дистанційним керуванням
2 529 ₴
- В наявності
- Код: 01558
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⫸РОЗЕТКА AQARA H1
Smart Socket USB (QBCZ15LM)
⚫️ колір: темно-сірий (Space Gray) ⚫️
☑️ Для роботи розетки небхідний шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3 та ін.
❗️Підключення та користування пристроєм можливе за умови
виставленого регіону "Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
AQARA SMART SOCKET USB H1
APPLE HOMEKIT QBCZ15LM
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Розетка Aqara H1 - не лише універсальний
елемент розумного дому, а й стильний
аксесуар для будь-якого інтер'єру.
Темні кольори та матове покриття
у поєднанні з широким функціоналом -
чудовий вибір для поціновувачів
практичності та стилю.
БЕЗПЕКА
Корпус розетки виготовлено з вогнетривкого пластику,
а провідники зроблено з безкисневої міді. У розетку також
вбудовані системи безпеки, призначення яких – захист
від короткого замикання, перенапруги та перегріву.
При виникненні подібних ситуацій розетка відімкне
живлення.
ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
▪️ дистанційне керування та автоматизація;
▪️ USB адаптер для заряджання пристроїв
(з напругою 5В, 2А);
▪️ підключення двох різних типів розеток у
мережу водночас.
РОЗУМНЕ КЕРУВАННЯ
За допомогою розетки AQARA H1 Smart
Socket USB Ви можете керувати будь-якими
підключеними пристроями дистанційно.
Встановлюйте таймери, налаштовуйте
сценарії - користуйтесь потенціалом
розумного дому наповну!
ПРОДУМАНА ДО ДЕТАЛЕЙ
✔️ вбудований адаптер у розетці;
✔️ універсальний розмір розетки Aqara – 86х86 мм;
✔️ робота в HomeKit.
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Модель: QBCZ15LM;
• Розмір: 86 × 86 × 44.4 мм;
• Умови використання: працює з нульовою лінією;
• Робоча вологість: 0% - 95% RH, без конденсації;
• Робоча температура: -10 °C - + 40 °C;
• Бездротовий протокол: Zigbee 3.0;
• Потужність: 10А mаx 250В змінного струму;
• Вихідна потужність: 2200 Вт mаx загальне навантаження;
• Додаток: Aqara Home / Apple HomeKit.
⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Aqara H1 Smart Socket USB (QBCZ15LM);
• Інструкція.
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть колір | Оберіть колір |
| Повернення у вихідне положення | Витягування кнопки |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір кнопки | Антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 529 ₴








