
Бездротовий вимикач Aqara H1 двоклавішний Zigbee для розумного будинку дистанційне керування світлом
1 494 ₴
- В наявності
- Код: 01440
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БЕЗДРОТОВИЙ ВИМИКАЧ-КНОПКА AQARA H1
2 клавіші (RS-R02)
🌎 міжнародна версія 🌍
☑️ Для роботи вимикачів Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub, Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H;
Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub)
❗️Наразі бездротовий H1 буває лише у двоклавішній версії.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ Aqara H1 Wireless (WRS-R02) –
бездротовий вимикач для дистанційного керування світлом у системі розумного будинку Aqara (додаток Aqara Home / HomeKit). Плануйте графіки вмикання та вимикання світла, налаштовуйте сценарії та автоматизації – плануйте та реалізуйте свої задуми з Aqara.
🔹
Автоматизація освітлення
Запускайте опускання ролет чи зашторювання вікна вмиканням світла після обіду. Налаштовуйте вимикання світла в усьому домі - створіть свій зручний простір з Aqara.
🔹
7 видів натискань
Вимикач підтримує 7 варіантів програмованих натискань: одноразове (правої та лівої клавіші), дворазове (правої та лівої клавіші), тривале (правої та лівої клавіші) та натискання двох клавіш одночасно.
🔹
Надшвидке реагування
Вимикач H1 має режим швидкісного клацання: від дотику дотику до власне ввімкнення світла минає менш, ніж 50 мс.
🔹
Функція прохідного вимикача
Об'єднавши бездротовий H1 з настінним вимикачем H1 EU, можна керувати одним освітленням з двох або більше місць не ведучи додаткову проводку.
🔹
Легке встановлення
3 можливі встановлення: поставте на горизонтальну поверхню, наклейте на вертикальну (липкі стрічки в комплекті) чи прикрутіть.
🔹
5 років без заміни батареї
Завдяки енергоефективній технології ZigBee пристрої Aqara служать довше, ніж будь-які інші.
⫸ Характеристики:
• Модель: Aqara H1 WRS-R02;
• WіFі: IEEE 802.11b / g / n 2,4 ГГц;
• Бездротове з'єднання ZigBee;
• Робоча вологість 0-100pct RH (+/- 0.3pct);
• Робоча температура: 0-50°С
• Робоча вологість: 5-95pct RH;
• Додатки: Aqara Home, Apple HomeKit;
• Батарея: CR2450;
• Розмір: 85.8 x 86 x 12.5 мм
⫸ Комплектація:
• Aqara Wireless Remote Switch H1 Double Rocker (WRS-R02) EU Version;
• Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 85.8 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повернення у вихідне положення | Витягування кнопки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість кнопок | 2 шт |
| Кількість клавіш і колір | Оберіть кількість клавіш і колір |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Форма кнопки | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴









