
Світлодіодна стрічка Meross Smart Wi-Fi Light Strip 5м RGBWW 12V 1,5A для розумного будинку ціна за 1м мін зам 5м бобіна
1 898 ₴
- В наявності
- Код: 01376
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⫸ Meross Smart Wi-Fi Light Strip (MSL320 PRO) 5m - Wi-Fi світлодіодна стрічка 5м.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ Meross Smart Wi-Fi Light Strip (MSL320 PRO)
• Керуйте своєю світловою стрічкою з будь-якого місця та будь-коли за допомогою програми Meross або Apple Home.
• Працює з Apple HomeKit/Siri, Amazon Alexa, Google Assistant, SmartThings.
• Налаштуйте яскравість, налаштуйте світло та встановіть кольори RGB і колірну температуру від 2700K до 6500K.
• Підтримка сцен з різними ефектами.
• Працює по Wi-Fi. Шлюз не потрібен.
⫸ Характеристики:
• Модель: MSL320 PRO;
• Напруга: 12 В/1,5 А;
• Колір: RGBWW (2700K-6500K);
• Довжина: 5 м (16,4 футів);
• Тип адаптера: EU;
• Антена: Одна внутрішня антена;
• Бездротові стандарти: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц, 1T1R;
• Бездротова безпека: Підтримка 64/128 біт WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK;
*Не підтримує Enterprise Wi-Fi;
• Сертифікати: США: FCC; ЄС: CE, RoHS, WEEE;
• Системні вимоги:
- Смартфон під управлінням iOS 10* або новішої версії, Android 6.0 або новішої версії;
- Існуюча мережа Wi-Fi;
- *Для версії HomeKit потрібна iOS 13 або новішої версії;
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F);
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F);
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації;
• Вологість при зберіганні: 5%~90% без конденсації;
⫸ Комплектація:
• 1 х 5 м (16,4 футів) світлодіодна стрічка;
• 1 x Smart Wi-Fi контролер;
• 1 x роз'єм;
• 1 x Блок живлення 12 В/1,5 А;
• 5 x Кліпс для фіксації;.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meross |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 |
| Діапазон роботи | 50 м |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість кнопок | 1 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12 В |
| Робоча напруга (В) | 12-36 |
| Регулювання | Пам'ять останнього настроювання, Колірної температури світіння, Яскравості |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Ток | 1.5 A |
| Колірна гама | RGB+CdW+W, RGB+W |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 18 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴








