
Двоканальний модуль реле Aqara Wireless Relay Controller для розумного будинку з підтримкою HomeKit
1 064 ₴
- В наявності
- Код: 01177
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⫸ ДВОКАНАЛЬНЕ РЕЛЕ AQARA (LLKZMK11LM)
☑️ Для роботи реле потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub) та інші.
❗️Для роботи реле потрібна нульова лінія.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
Aqara Wireless Relay Controller –
потужне двоканальне реле для керування освітленням чи вентиляцією у системі розумного будинку зі збереженням роботи фізичного двоклавішного вимикача. Окрім віддаленого вмикання / вимикання з будь-якої точки світу, за допомогою модуля можна налаштовувати сценарії автоматизації, контролювати поточний стан та динаміку енергоспоживання приєднаних пристроїв.
ВІДДАЛЕНЕ КЕРУВАННЯ
Перетворіть будь-який електроприлад в домі на частину системи розумного будинку. Модуль має 2 канали, тож Ви можете під'єднати до нього класичний двоклавішний вимикач або 2 одноклавішні. Або 2 різні пристрої, як от лампу та вентиляцію.
СЦЕНАРІЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ
Додавайте датчики та налаштовуйте різноманітні сценарії автоматизації. Наприклад, вмикання світла при освітленості меншій, ніж 40%. Або після спрацювання датчика руху.
СТАТИСТИКА ДАНИХ
З реле Aqara Ви зможете переглянути актуальний статус приладу в будь-який момент, а також відстежити спожиту електроенергію за день, тиждень або місяць.
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Бездротове з'єднання Zigbee;
• Підтримка HomeKit;
• Зовнішня антена для поліпшеного прийому сигналу.
• Індикатор попередження про максимальне навантаження.
• Контроль енергоспоживання пристроїв у додатку.
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вхідна напруга: 100-250 В (50 Гц);
• Максимальне навантаження: 10А/2500 Вт;
• Компактні розміри;
• Просте встановлення;
• Використання на вулиці: Ні;
• Живлення від мережі;
• Розмір (ШхВхГ): 49 х 46 х 24 мм;
• Вага: 0.1кг;
• Колір: білий;
• Матеріал: пластик.
⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Двоканальний модуль реле Aqara Wireless Relay Controller (LLKZMK11LM);
• Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 49.3 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЖК дисплей | Немає |
| Маса | 45 г |
| Номінальний струм | 10 А |
| Режими роботи | Таймер, Тригерний, Центральний замок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴










