
Розумна кнопка Aqara E1 Wireless Switch Mini контролер для Apple HomeKit бездротовий комутатор
645 ₴
- В наявності
- Код: 01823
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗУМНА КНОПКА AQARA E1 WIRELESS SWITCH MINI
(WXKG11LM, WXKG12LM, WXKG20LM)
☑️ Для роботи кнопки Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub), та інші.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ Aqara Wireless Switch – Ваш портативний мініпульт дистанційного керування: кнопка може вмикати чи вимикати будь-який інший пристрій у системі Вашого розумного дому. Розумний бездротовий комутатор простий у встановленні та зручний у користуванні.
🔹 налаштовуйте сценарії
🔹 під'єднуйте пристрої
🔹 керуйте своїм розумним домом
Варіанти сценаріїв:
1. Кнопка вимикає усі прилади перед сном.
2. Кнопка вмикає нічне освітлення вночі.
3. Кнопка як засіб екстреного виклику для людей похилого віку.
4. Зняття сигналізації.
5. Встановлення сигналізації.
⫸ Характеристики:
• Бренд: Aqara Wireless Switch;
• Модель: WXKG11LM, WXKG12LM, WXKG20LM;
• Бездротове з'єднання ZigBee;
• Робоча вологість 0 - 95pct RH (+/- 0.3pct);
• Робоча температура: -10 - 60°С;
• Робоча вологість: 0 - 95pct RH;
• Вбудована батарея 1 x CR2032;
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вага: 0.0180 кг.
• Розмір продукту: 45 х 45 х 13 см.
⫸ Комплектація:
• Aqara Wireless Switch;
• Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Радіус дії | 50 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Маса | 20 г |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴









