
Світильник GTV ALTAR, 295x295mm, 4000K, 24W, IP44, сірий
1 101 ₴
- В наявності
- Код: LD-ALT24W-NW-80
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник ALTAR LED - це сучасне та універсальне світлове рішення, яке ідеально підійде як для офісних, так і для домашніх приміщень. Оснащений світлодіодною технологією, цей стельовий світильник не тільки енергоефективний, але і має високу світловіддачу. Пропонуючи нейтральний колір світла 4000 К, стельовий світильник ALTAR створює приємну для очей атмосферу, яка сприяє концентрації уваги, не викликаючи втоми очей. Він ідеально підходить для приміщень, де потрібне чисте та прозоре освітлення, таких як офіси, невеликі конференц-зали, кухні, ванні кімнати та інші житлові приміщення. Розроблений для різноманітних застосувань, світильник ALTAR має клас захисту IP44, що означає, що він стійкий до потрапляння твердих речовин розміром понад 1 мм і до бризок води. Незважаючи на це, він призначений тільки для внутрішнього використання, що робить його придатним для місць, що піддаються впливу вологи, але не піддаються безпосередньому впливу води. Стельовий світильник GTV ALTAR - це універсальний вибір, який, завдяки своїм технічним та естетичним особливостям, буде відмінно служити в багатьох різних приміщеннях, забезпечуючи надійне та ефективне освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| За типом монтажу | Накладний |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Акрил, метал, пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 24W Вт |
| Розмір | 295х295х45мм |
| Світловий потік | 1680Lm лм |
| Ступінь захисту | IP44|Вологозахищений |
| Температура світла | 4000K |
| Форма світильника | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴

