
Герметичний світильник GTV MORIS, 18W, 2160Lm, 4000К, АС180-250В, IP65, IK10, 60см
549 ₴
- В наявності
- Код: LD-MOR18W06-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективне і енергозберігаюче освітлення: світлова ефективність 120 Лм / Вт гарантує генерацію великої кількості світла з мінімальним споживанням електроенергії. Це дозволяє заощадити гроші. Висока стійкість до суворих умов: він має герметичність IP65, що означає, що він повністю захищений від пилу і впливу води. Ідеально підходить для суворих умов. Міцна конструкція: корпус з міцного полікарбонату забезпечує високу стійкість до пошкоджень. Класифікація IK10 підтверджує її міцність на механічні дії. Нейтральне світло 4000K: світильник випромінює приємне нейтральне світло 4000K, ідеально підходить для різних застосувань, як в домашніх, так і в комерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Гарантія | 3 роки |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | ПК, ПК |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Потужність | 18W Вт |
| Розмір | 630х58х35мм |
| Світловий потік | 2160Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Функція | Сертифікат УККА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴



