
Світильник GTV LONDON 10W, IP54, 220-240V, 4000K, 58см, чорний (LD-LON10W58P-10)
2 815 ₴
- В наявності
- Код: LD-LON10W58P-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садові світильники London – це стильне та сучасне рішення для освітлення відкритих просторів. Вони складаються з двох стовпів різної висоти, 58 см та 78 см, та бра, які разом утворюють згуртований та естетичний набір. Ці світильники оснащені енергозберігаючими світлодіодами, що випромінюють нейтральне світло з колірною температурою 4000 K, завдяки цьому вони створять приємну атмосферу та ідеально висвітлюють довкілля, забезпечуючи комфорт та безпеку під час вечірніх прогулянок або зустрічей на свіжому повітрі. Світловий потік – 720 лм. Це дозволить ефективно освітлювати великі площі. Кожна з ламп має клас захисту IP54, це означає, що вони стійкі до пилу та вологи, що необхідно для зовнішніх умов. Це робить садові світильники London не тільки стильними, але й міцними та стійкими до несприятливих погодних умов. Корпуси світильників виготовлені з алюмінію, що надає їм елегантного та сучасного вигляду, забезпечуючи при цьому міцність та довговічність конструкції. Алюміній також легкий та простий у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Розміри | |
| Висота | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| За типом монтажу | наземний |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колір | Сірий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 10W Вт |
| Розмір | 580х134мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815 ₴









