
Стельовий світильник GTV TULA, Ø350мм, 4000K, 24W, IP44, золотий
1 101 ₴
- В наявності
- Код: LD-TUL24W-NW-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний світлодіодний стельовий світильник TULA потужністю 24 Вт і світловим потоком 1680 лм забезпечує яскраве та енергозберігаюче освітлення. Він випромінює нейтральне світло з температурою 4000 К, ідеально підходить для роботи і відпочинку вдома і в офісі. Клас захисту IP44 гарантує стійкість до твердих предметів і бризок, рекомендований для використання всередині приміщень. На товар надається гарантія 3 роки. Діаметр плафона - 35 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| За типом монтажу | Накладний |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Колір | Золотий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Акрил, метал, пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 24W Вт |
| Розмір | d340х60мм |
| Світловий потік | 1680Lm лм |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP44|Вологозахищений |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | сучасні |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴

