
Світлодіодна панель 36W GTV SOLID, 4800Lm, 4000K, AC220-240V, 50/60Hz, PF>0.9, RA≥80, IP40, IK08, UGR<16
3 204 ₴
- В наявності
- Код: LD-SOL36W40-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми часто забуваємо, як сильно світло впливає на нас. Якщо воно погано підібране, то може викликати втому, дратівливість, головний біль. Це типові симптоми «неприємних відблисків», які виражаються коефіцієнтом UGR. Чим нижче значення, тим краще якість світла. SOLID домігся результату UGR<16, що є дуже хорошим показником. Дана панель призначена для установки в натяжну стелю Армстронг в розмірі 60х60. Простори, де варто використовувати світильник SOLID, - це стоматологічні кабінети, бібліотеки, робочі кабінети тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Да |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Особливості | UGR<16 |
| Потужність | 36W Вт |
| Розмір | 595х595х25мм |
| Світловий потік | 4800Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 204 ₴






