
Герметичний світильник GTV LUMIA II, LED, 20W, 2600Lm, 4000K, AC220-240V, IP66, PC, білий
1 466 ₴
- В наявності
- Код: LD-LUM60-20W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Герметичний світлодіодний світильник Lumia II — ідеальний вибір для тих, хто шукає надійне, ефективне та довговічне освітлювальне рішення. Завдяки розширеним технічним характеристикам і універсальності він підходить як для приватного, так і для комерційного застосування. Він забезпечує високоякісне світло, стійкий до суворих умов навколишнього середовища та пропонує простоту встановлення, що робить його ідеальним варіантом для тих, хто цінує якість і надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Да |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 20W Вт |
| Розмір | 670х52х48мм |
| Світловий потік | 2600Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP66|Вологозахищений |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 - до+40 C |
| Тип | промислові |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 466 ₴






