
Герметичний led світильник GTV FARM, LED, 50W, 7500Лм, 4000К, AC220-240V, IP65, IK08, PMMA
4 429 ₴
- В наявності
- Код: LD-FAR150-50W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник FARM LED - це технологічно просунуте рішення, яке забезпечує надійність і безпеку в складних умовах. Його герметична конструкція гарантує повний захист світлодіодних модулів та електронних компонентів від корозії. Світильник виготовлений з міцного ПММА, який має високу стійкість до хімічних речовин, що робить його ідеальним для використання в промислових і сільськогосподарських умовах. Спеціальне кріплення виготовлено з нержавіючої сталі V4A 316, відомої своєю кислотостійкістю. В результаті він стійкий до шкідливого впливу агресивних речовин. З точки зору безпеки, світильник FARM LED відповідає ключовим стандартам протипожежного захисту. Його клас горючості HB відповідно до UL94, а світильник пройшов випробування на дріт розжарювання (EN 60595-2-11) при 650°C, що доводить його високу стійкість до високих температур. Монтажний кронштейн з нержавіючої сталі дозволяє світильнику обертатися, дозволяючи легко регулювати напрямок світла відповідно до ваших потреб. Світильник FARM LED призначений для роботи в широкому діапазоні температур, від -20 до +45 градусів за Цельсієм, що робить його універсальним в різних умовах. Крім того, на виріб надається 5-річна гарантія, що є доказом його довговічності та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Довжина кабелю | 1,2м м |
| Довжина шнура [м] | 1,2 |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | ПММА + Нержавіюча сталь (V4A 316) |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 50W Вт |
| Розмір | 1520х86мм |
| Світловий потік | 7500Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 - до+45 C |
| Функція | Сертифікат УКРсепро |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 429 ₴





