
Світильник GTV трековий 1-фазний, ORIO, GU10, макс.20Вт, IP20, круглий, білий (XLT-ORI-GU10-00)
845 ₴
- В наявності
- Код: XLT-ORI-GU10-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазні світильники GTV - це освітлювальні прилади, що підключаються до однофазної електромережі, яка є найбільш поширеною в побутових і комерційних приміщеннях. Вони призначені для використання в інтер'єрах і можуть бути встановлені в різних приміщеннях, таких як офіси, магазини, житлові будинки тощо. GTV - це відомий виробник освітлювального обладнання, який пропонує широкий асортимент продукції. Світильники GTV відрізняються високою якістю, стильним дизайном та енергоефективністю. Однофазні світильники можуть бути представлені в різних варіантах: підвісні, стельові, поворотні тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Діаметр, мм | 56 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Особливості | Однофазний |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴


