
Світильник садовий GTV LUSTINO-P 50, GU10, max.20W, IP44, 500 мм, стовпчик (OS-USTIP40-30)
1 630 ₴
- В наявності
- Код: OS-USTIP40-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний садовий світильник трикутної форми, який додасть привабливості вашій території. Рухлива головка світильника дозволяє вибирати кут світла, що дає різні можливості освітлення газону. Його універсальний антрацитовий колір підійде до будь-якого кольору будівлі. У розсіювачі знаходиться патрон GU10, який дозволяє використовувати будь-яке джерело світла з таким самим цоколем. Найкраще виглядають лампи зі скляною колбою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Діаметр, мм | 100 |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 20W Вт |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴





