
Прожектор GTV LUMOS, датчик руху, сонячна панель, 10W, 6400K, IP65, 120° (LD-LUMOS10W-64)
833 ₴
- В наявності
- Код: LD-LUMOS10W-64
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний сонячний світлодіодний прожектор з неймовірною продуктивністю і надійністю. Прожектор був створений для забезпечення зовнішнього освітлення протягом багатьох років, гарантуючи не тільки відмінне освітлення, але і економію електроенергії. Його можна закріпити на стіні або фасаді. Датчик руху збільшує його функціональність, що дозволяє застосовувати широкий спектр застосувань. На виріб поширюється трирічна гарантія, що доводить нашу повну впевненість в його якості і довговічності. Розроблений для тривалого використання, прожектор може прослужити приблизно 40 000 годин, що є величезним потенціалом на багато років вперед. Потужність 10Вт, що забезпечує достатнє освітлення в різних умовах. При яскравості 850 люменів лампа може висвітлювати великі площі для відмінної видимості. Лампа на сонячних батареях також оснащена класом захисту IP65, що означає, що вона стійка до пилу і вологи. Його можна сміливо використовувати на відкритому повітрі, не побоюючись пошкодження від погодних умов. Що стосується колірної температури, то він випромінює світло 6400K, що дає яскраве і природне освітлення, ідеальне для різних застосувань. Світильник на сонячних батареях оснащений сонячною панеллю напругою 5В і струмом 200мА. Він працює від літій-іонного акумулятора на 3,7 В ємністю 2600 мАг. Завдяки цьому наша лампа може заряджатися близько 4-5 годин і забезпечувати до 24 годин безперебійної роботи. Це вкрай практичне рішення, яке дозволяє використовувати лампу навіть в місцях, де немає доступу до традиційного джерела живлення. З сонячною енергією ви можете насолоджуватися автономним освітленням в будь-якому місці. Наш сучасний світильник на сонячних батареях – це поєднання надійності, ефективності та простоти використання. Це ідеальне рішення для освітлення двору, саду, доріжок, терас та інших місць, де необхідне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2600mAh |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Заявлений термін служби | 25000 г |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Білий |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | Функція power bank |
| Потужність | 20W Вт |
| Радіус охоплення | 6м |
| Розмір | 109х129мм |
| Світловий потік | 1600Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 6400K |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴



