
Світильник вуличний GTV INDIANA 60W, 4000K, 120°, 10KV, IP65, сірий (LD-IND60W-40)
3 553 ₴
- В наявності
- Код: LD-IND60W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний ліхтар GTV — це сучасне рішення для зовнішнього освітлення, оснащене передовою світлодіодною технологією. Цей світильник ідеально підходить для освітлення міських вулиць, зон відпочинку та парків, не тільки покращуючи естетичність міського простору, але й забезпечуючи безпеку та комфорт пішоходів та автомобілістів. Вуличний ліхтар GTV має захист від перенапруги. Завдяки високій світловій віддачі вуличне освітлення GTV є надзвичайно ефективним. Воно виробляє більше світла з меншим споживанням енергії, що призводить до значної економії витрат на електроенергію, забезпечуючи яскраве та рівномірне освітлення. Завдяки ступеню захисту IP65 світильник є пило- та водостійким, що робить його ідеальним для використання в різних погодних умовах. Вуличний ліхтар INDIANA оснащений регульованим кронштейном, який дозволяє регулювати кут нахилу лампи. Це дозволяє адаптувати освітлення до конкретних умов і вимог місця розташування та забезпечити оптимальну видимість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 4 роки міс |
| За типом монтажу | На стовп/опору (консольний) |
| Заявлений термін служби | 50000 г |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | Регульований кронштейн |
| Потужність | 60W Вт |
| Розмір | 525х180х80мм |
| Світловий потік | 7000Lm лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | паркові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 553 ₴

