
Світильник настінний GTV Katani 400 мм, 8W, 4000 К, IP44, хром (LD-KAT400-01)
1 616 ₴
- В наявності
- Код: LD-KAT400-01
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник KATANI призначений для додаткового освітлення ванної кімнати над дзеркалом. Завдяки своєму універсальному дизайну і популярній кольоровій гамі він добре виглядатиме практично в будь-якому інтер'єрі. Лампа випромінює світло нейтрального кольору, що впливає сприйняття кольору довкілля. Молочний розсіювач пом'якшує та рівномірно розсіює світло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 8W Вт |
| Світловий потік | 640Lm лм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | для дзеркала|спрямований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 616 ₴





