
Світильник подвійний GTV CAMPIONE II, алюміній, G9, IP20, max.40W, IP20, круглий, білий (OS-CAMD40WG9OK-10)
896 ₴
- В наявності
- Код: OS-CAMD40WG9OK-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійні світильники Campione від польської ТМ GTV lighting виконані в корпусі з алюмінію, круглої та квадратної форми, у білому або чорному кольорі. Дані світильники сумісні з лампою «капсулою» G9 і використовуються лише для внутрішнього освітлення. Стриманий, мінімалістичний дизайн і багата функціональність цих світильників безсумнівно заслуговує на увагу. Чудово підійдуть для додаткового декоративного освітлення як житлових, так і офісних та торгових приміщень. Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Діаметр, мм | 81 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 40W Вт |
| Розмір | d81Х103мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | сучасні |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴






