
Світильник GTV ATOL, Ø400mm, 4000K, 32W, IP54, золотий (LD-GTV ATOL32W-NW-40)
1 516 ₴
- В наявності
- Код: LD-ATOL32W-NW-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протягом багатьох років плафони поєднували в собі функціональні та декоративні якості. Класична кругла форма ідеально підходить для вітальні, їдальні та спальні. Крім того, завдяки обробці в наймодніших кольорах, він може цікаво урізноманітнити офісний простір. Завдяки класу захисту IP54 ATOL ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Світильник випромінює світловий потік 2560 Лм у нейтральному кольорі 4000 К. ATOL характеризується низьким профілем – всього 3 см заввишки. Його можна використовувати в різних приміщеннях і поєднувати з багатьма напрямками дизайну інтер'єру. Круглий корпус виготовлений з міцного полікарбонату. Білий розсіювач розподіляє світло на велику площу, що робить ATOL ідеальним рішенням для основного освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Діаметр, мм | 400 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 32W Вт |
| Світловий потік | 2560Lm лм |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 516 ₴





