
Світлодіодний світильник GTV TWIST, 10W, 750Lm, 175-250AC, Ra>80, IP65, IK08, 4000K, овальний, чорний
672 ₴
- В наявності
- Код: LD-TWI10WOW-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TWIST - типовий антивандальний світильник, який може використовуватися в підвалах, автомайстернях і навіть на водопровідних установках. Своєю надійністю Twist зобов'язаний простій, перевіреній конструкції в стандарті IP65. Його широкий кут променя 120° забезпечує дуже хорошу оглядовість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Да |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Клас захисту IK | IK08 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 175-250 |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 10W Вт |
| Розмір | 170х50мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴




