
Світлодіодний світильник GTV SAMBA, 7W, 500Lm, AC175-250V, 50/60 Гц, PF> 0,5, RA> 80, IP40, 120 °, 4000K, квадрат, 2 в 1
401 ₴
- В наявності
- Код: LD-SMBKW07W-21
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник 2в1, тобто можливість монтажу двома способами: врізним і накладним; Швидка зміна способу кріплення - досить зняти зовнішній фланець і надіти пружини, що затискають; Клас захисту IP40 означає, що виріб можна використовувати в місцях з підвищеним пилом і нормальною вологістю; Рекомендоване використання: коридори, рецепції, роздрібні магазини, проходи в будівлях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| YtUrl | eFVuaoC1nLI |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 175-250 |
| Потужність | 7W Вт |
| Розмір | 115х115х35мм |
| Світловий потік | 500Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | Малий |
| Форма світильника | Квадрат |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴


