
Світильник садовий GTV LARGO-P 50, E27, MAX.15W, IP44, стовпчик, графіт (OS-LARGP40-30)
1 681 ₴
- В наявності
- Код: OS-LARGP40-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір корпусу | Графіт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Алюміній, ПК |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 15W Вт |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 681 ₴



