
Аварійний світильник акумуляторний GTV SALED LED 3W 3 год IP40 дворежимний для освітлення
2 263 ₴
- В наявності
- Код: OA-SALED3-08
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. В комплекті зі світильником наклейка зображена на фото. Є можливість замовити додаткову наклейку з будь-яким зображенням або надписом. Вартість додаткової наклейки - 50грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Заявлений термін служби | 400000 рік |
| Колір світла | Білий |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | 3 години автономної роботи |
| Потужність | 3W Вт |
| Світловий потік | 250Lm лм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | 6400K |
| Тип | Аварійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 263 ₴




