
Світильник 20W LED GTV ARTEMIDA 3 роки гарантії, IP20, 4000K, 38°, квадрат, чорний (LD-ATM20WCK-NB)
2 977 ₴
- В наявності
- Код: LD-ATM20WCK-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 38 ° град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 20W Вт |
| Розмір | 96х96х85мм |
| Світловий потік | 1920Lm лм |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Форма світильника | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 977 ₴








