
Прожектор світлодіодний GTV VIPER, 30 Вт, 2700 лм, 4000K, AC220-240В, IP65, 120°, сірий
1 328 ₴
- В наявності
- Код: LD-VIPERS30W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор VIPER був спеціально розроблений для зовнішнього застосування. Цей продукт поєднує в собі відмінну продуктивність і довговічність для будь-яких умов. Прожектор VIPER має ступінь захисту IP65, що означає, що він повністю стійкий до частинок пилу та захищений від струменів води з усіх напрямків, що робить його ідеальним вибором для зовнішнього використання. Корпус прожектора виготовлений з алюмінію, що гарантує його довговічність і корозійну стійкість. Розсіювач зі скла дозволяє уникнути потускнения, що гарантує, що прожектор VIPER буде світити яскравим і прозорим світлом протягом усього терміну служби. Світлодіодний прожектор VIPER має світловіддачу 90 лм/Вт, що гарантує яскраве та енергоефективне освітлення. Крім того, прожектор характеризується широким діапазоном робочих температур, від -20 ° C до +35 ° C. Це виріб, виконаний в першому класі захисту від ударів, що забезпечує безпеку при використанні. Ми гарантуємо, що наш світлодіодний прожектор VIPER витримає випробування часом, пропонуючи термін служби 60 000 годин. Щоб додатково захистити вашу покупку, на прожектор поширюється 5-річна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Сірий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 30W Вт |
| Розмір | 198х191х34мм |
| Світловий потік | 2700Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴

