
Світильник настінний подвійний GTV LED VALLA 12W, IP54, 4000K (LD-VALLA12W-40)
1 852 ₴
- В наявності
- Код: LD-VALLA12W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 12W Вт |
| Розмір | 175х116х30мм |
| Світловий потік | 960Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | Подвійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852 ₴



