
Світильник GTV LED MACARI з сутінковим сенсором, 12W, IP65, 360°, 4000K (LD-MCR12W-NB)
1 224 ₴
- В наявності
- Код: LD-MCR12W-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 12W Вт |
| Світловий потік | 950Lm лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴



