
Подовжувач врізний в стіл GTV AE-BPW3S60U-20, 60мм, 3 x гнізда SCHUCKO, 2xUSB 2,1A 5V, чорний
2 028 ₴
- В наявності
- Код: AE-BPW3S60U-20
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-BPW3S60U-20 - висувний настільний, круглий подовжувач, на 3 гнізда SHUKO, 2 порти USB 2,1A 5V. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Характеристики: MAX - 3600 W IP20 1.5м провід Діаметр врізного отвору 60мм Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 315 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 54 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 028 ₴



